Kontakta oss

Eric Ericsson

Verksamhetsansvarig/ Koordinator/ Instruktör
Kassör BCP

eric@bouleclinic.nu

070-2375673

 

Robin Sjöberg
Instruktör/Mediaansvarig/
Ordförande BCP

robin@bouleclinic.nu

Majvi Elmberg
Projektledare/Arrangemang/Events
Sekreterare BCP

majvi@bouleclinic.nu

 

Anna-Maria Ericsson
Instruktör/Arrangemang/Events/Webb & FB ansvarig

annamaria@bouleclinic.nu

 

Zabbar Neang
Instruktör/Utvecklingsansvarig Asien- Cambodia

zabbar@bouleclinic.nu

 

Abdi Bilah
Instruktör/koordinator BC ACADEMY Djibouti

abdi@bouleclinic.nu

 

Andreas Dandenell
Instruktör / Ungdomsansvarig – En av grundarna till BouleCLINIC tillsammans med Eric Ericsson

andreas@bouleclinic.nu

 

Federico Romano
Instruktör /Kostrådgivare   kontakt via Eric Ericsson